Baba Geldi

Baba geldi…

Asansörün kapısında babanı bekledik seninle. Baban gitmeden önce ona o kadar bağlıydın ki, unutmamışsındır diye düşündük biz. Babanla en çok merak ettiğimiz şey ise acaba hatırlayacak mı?, acaba ne yapacaktın?

Asansörün kapısı açıldı. Baban kocaman bir gülümsemeyle bir yandan çantalarını çıkartırken diğer yandan bize sarılma arasında hem gülmeli hemde çook hüzünlü bir an yaşadık.

Sen mutlu bir bebeksin annecim. Biraz huysuzsun ama çok seviyorsun kucağı, sarılmayı, belkide kendini bu şekilde güvende hissediyorsun.

Karşındakinin baban olduğunu bilmeden gittin kucağına. Sonra bir ona bir bana baktın, tekrar bana kollarını çırparak eğildin. Eli mahkum aldım kucağıma seni.Baban üzülmesin diye hadi içeri girelim dedim.

Çantalarını alıp girdik içeri. Biraz yabancıladın. Yani eve gelen bir yabancıya nasıl davranıyorsan o şekilde davrandın babana. Yanlız bir hafta oldu hala bana ağlıyorsun. Artık ard niyet aramaya başlıyorum bu işte ben 🙂 Garezin bana mı çocuğum az da babana git onu yor. Şayet 45 kiloluk bedenimle artık seni kaldıramıyorum:)

Barış 9 aylık…file